85 років Світового Лідерства! Медична техніка Omron в Україні 18 років!

Інформація
 • OMRON: 80 років світового лідерства OMRON - велика японська корпорація, виробник електроніки і один з світових лідерів у виробництві засобів автоматизації.
 • Ти один із 130 млн.користувачів! Здатність розробляти передові технології для вирішення складних суспільних проблем в галузі Охорони здоров'я зробила Корпорацію OMRON світовим лідером сьогодні.
 • Концепція Healthcare@Home Концепція Healthcare@Home - увазі створення Системи охорони здоров'я у Вас вдома.
 • OMRON, визнаний у світі, оцінив народ України Перемога в престижному національному конкурсі «Українська народна премія» в номінації «Кращий виробник медичної техніки 2013 року»
 • Гіпертонія - "тихий" вбивця Артеріальна гіпертонія або артеріальна гіпертензія - це підвищення тиску крові в судинах. Одне з найбільш поширених захворювань серцево-судинної системи у світі!
 • Вибір тонометра: чому OMRON? Головний параметр, який характеризує вимірювач АТ, - це звичайно ж точність! Надійність і точність медичної техніки OMRON підтверджена відповідно до Європейської директиви по медичному обладнанню 93/42/ЕСС (MDD) - CE 0197 і Міжнародних протоколів клінічних випробувань: AAMI, BHS, IP, ESH.
 • Як правильно вимірювати АД? Існує ряд правил щодо вимірювання артеріального тиску, які є обов'язковими для виконання. Артеріальний тиск - це величина, що динамічно змінюється під впливом різних факторів. Якщо буде порушено технологію вимірювання - це відобразиться не результаті.

Короткі новини

 • 24.09.2018
  Осінь не привід впадати в нудьгу
  Прихід осені - це зовсім не привід розслаблятися, впадати в нудьгу і тим більше зупиняти тренування. Зовсім навпаки: саме восени необхідно продовжувати активно займатися спортом і правильно харчуватися. Тільки тоді ніяка хандра на вас не нападе. / читати далі
 • 18.09.2018
  Omron Gentle Temp 720: коли відлік йде на секунди
  Бувають ситуації, коли відстежити температуру тіла потрібно дуже швидко, адже для дії жарознижуючих засобів потрібен час. Коли відлік йде на секунди, вчасно визначити температуру допоможе безконтактний термометр Omron Gentle Temp 720 / читати далі
 • 11.09.2018
  Ваш компактний зап'ястний тонометр RS6
  У наш час стежити за підвищеним тиском стає особливо важливо, адже постійна гіпертонія є першою причиною виникнення серцевого нападу. Представляємо автоматичний наручний тонометр RS6, який можна брати з собою в будь-яку подорож. / читати далі

Хмаринка тегів
OMRON у Вашому місті

Виберіть регіон, щоб дізнатись координати найближчого представництва OMRON

Дізнатися про продукцію OMRON Healthcare у своєму місті
та отримати кваліфіковану консультацію можна за телефонами:
(044) 541-14-97, 299-42-14