85 років Світового Лідерства! Медична техніка Omron в Україні 18 років!

Інформація
 • OMRON: 80 років світового лідерства OMRON - велика японська корпорація, виробник електроніки і один з світових лідерів у виробництві засобів автоматизації.
 • Ти один із 130 млн.користувачів! Здатність розробляти передові технології для вирішення складних суспільних проблем в галузі Охорони здоров'я зробила Корпорацію OMRON світовим лідером сьогодні.
 • Концепція Healthcare@Home Концепція Healthcare@Home - увазі створення Системи охорони здоров'я у Вас вдома.
 • OMRON, визнаний у світі, оцінив народ України Перемога в престижному національному конкурсі «Українська народна премія» в номінації «Кращий виробник медичної техніки 2013 року»
 • Гіпертонія - "тихий" вбивця Артеріальна гіпертонія або артеріальна гіпертензія - це підвищення тиску крові в судинах. Одне з найбільш поширених захворювань серцево-судинної системи у світі!
 • Вибір тонометра: чому OMRON? Головний параметр, який характеризує вимірювач АТ, - це звичайно ж точність! Надійність і точність медичної техніки OMRON підтверджена відповідно до Європейської директиви по медичному обладнанню 93/42/ЕСС (MDD) - CE 0197 і Міжнародних протоколів клінічних випробувань: AAMI, BHS, IP, ESH.
 • Як правильно вимірювати АД? Існує ряд правил щодо вимірювання артеріального тиску, які є обов'язковими для виконання. Артеріальний тиск - це величина, що динамічно змінюється під впливом різних факторів. Якщо буде порушено технологію вимірювання - це відобразиться не результаті.

Короткі новини

 • 20.07.2018
  Портативний MESH небулайзер MicroAIR U100
  Портативні небулайзери з MESH технологією сподобаються тим, хто любить подорожувати або вимушені постійно проводити час у дорозі. Маючи невелику вагу в 200г і висоту 13см, модель OMRON MicroAIR U100 є ефективним пристроєм для профілактики та боротьби з такими захворюваннями, як бронхіт, астма, алергія, риніт, ангіна та інші. / читати далі
 • 16.07.2018
  В ногу з часом з тонометром OMRON MIT5 Connect
  Місія компанії OMRON - створити прості в керуванні, компактні прилади, які допоможуть постійно стежити за рівнем артеріального тиску і серцевим ритмом. Пам'ятайте, що ви несете відповідальність не тільки за себе, але і за своїх рідних і близьких, за своє сімейство, тому рекомендуємо відноситися до підвищеного рівня АТ серйозно. / читати далі
 • 10.07.2018
  Чому варто вибирати OMRON?
  Ми хочемо розповісти, чому у всьому світі обирають медичні пристрої OMRON / читати далі

Хмаринка тегів
OMRON у Вашому місті

Виберіть регіон, щоб дізнатись координати найближчого представництва OMRON

Дізнатися про продукцію OMRON Healthcare у своєму місті
та отримати кваліфіковану консультацію можна за телефонами:
(044) 541-14-97, 541-14-98