85 років Світового Лідерства!

Інформація
 • OMRON: 80 років світового лідерства OMRON - велика японська корпорація, виробник електроніки і один з світових лідерів у виробництві засобів автоматизації.
 • Ти один із 130 млн.користувачів! Здатність розробляти передові технології для вирішення складних суспільних проблем в галузі Охорони здоров'я зробила Корпорацію OMRON світовим лідером сьогодні.
 • Концепція Healthcare@Home Концепція Healthcare@Home - увазі створення Системи охорони здоров'я у Вас вдома.
 • OMRON, визнаний у світі, оцінив народ України Перемога в престижному національному конкурсі «Українська народна премія» в номінації «Кращий виробник медичної техніки 2013 року»
 • Гіпертонія - "тихий" вбивця Артеріальна гіпертонія або артеріальна гіпертензія - це підвищення тиску крові в судинах. Одне з найбільш поширених захворювань серцево-судинної системи у світі!
 • Вибір тонометра: чому OMRON? Головний параметр, який характеризує вимірювач АТ, - це звичайно ж точність! Надійність і точність медичної техніки OMRON підтверджена відповідно до Європейської директиви по медичному обладнанню 93/42/ЕСС (MDD) - CE 0197 і Міжнародних протоколів клінічних випробувань: AAMI, BHS, IP, ESH.
 • Як правильно вимірювати АД? Існує ряд правил щодо вимірювання артеріального тиску, які є обов'язковими для виконання. Артеріальний тиск - це величина, що динамічно змінюється під впливом різних факторів. Якщо буде порушено технологію вимірювання - це відобразиться не результаті.

Короткі новини

 • 19.03.2019
  Чому у молодих людей може розвинутися гіпертонія
  Шалений темп життя, стресові ситуації, шквал поганих новин, неправильне харчування провокують та інші фактори провокують виникнення гіпертонії навіть у молодих людей. І якщо раніше ця хвороба була характерна для літніх, то сьогодні все змінюється. / читати далі
 • 12.03.2019
  Як почистити носик малюкові
  Ми знаємо, які страхи відчувають батьки, коли дитина зовсім маленька. Навіть звичайна закладеність носа викликає тривогу. Поки малюк не вміє видувати повітря носом, йому потрібно допомагати очищати порожнину. / читати далі
 • 07.03.2019
  Компанія OMRON вітає всіх дівчат з 8-м днем весни!
  Вітаємо Вас з 8 березня і закінченням зими. Нехай ця весна буде приємно зворушливою, доброю і ніжною. Нехай збуваються всі мрії, а щастя і любов стануть постійними вашими супутниками у житті. Чудового самопочуття, легкості, відмінного настрою з самого ранку і до пізньої ночі. / читати далі

Хмаринка тегів
OMRON у Вашому місті

Виберіть регіон, щоб дізнатись координати найближчого представництва OMRON

Дізнатися про продукцію OMRON Healthcare у своєму місті
та отримати кваліфіковану консультацію можна за телефонами:
(044) 541-14-97, 299-42-14