85 років Світового Лідерства!

Інформація
 • OMRON: 80 років світового лідерства OMRON - велика японська корпорація, виробник електроніки і один з світових лідерів у виробництві засобів автоматизації.
 • Ти один із 130 млн.користувачів! Здатність розробляти передові технології для вирішення складних суспільних проблем в галузі Охорони здоров'я зробила Корпорацію OMRON світовим лідером сьогодні.
 • Концепція Healthcare@Home Концепція Healthcare@Home - увазі створення Системи охорони здоров'я у Вас вдома.
 • OMRON, визнаний у світі, оцінив народ України Перемога в престижному національному конкурсі «Українська народна премія» в номінації «Кращий виробник медичної техніки 2013 року»
 • Гіпертонія - "тихий" вбивця Артеріальна гіпертонія або артеріальна гіпертензія - це підвищення тиску крові в судинах. Одне з найбільш поширених захворювань серцево-судинної системи у світі!
 • Вибір тонометра: чому OMRON? Головний параметр, який характеризує вимірювач АТ, - це звичайно ж точність! Надійність і точність медичної техніки OMRON підтверджена відповідно до Європейської директиви по медичному обладнанню 93/42/ЕСС (MDD) - CE 0197 і Міжнародних протоколів клінічних випробувань: AAMI, BHS, IP, ESH.
 • Як правильно вимірювати АД? Існує ряд правил щодо вимірювання артеріального тиску, які є обов'язковими для виконання. Артеріальний тиск - це величина, що динамічно змінюється під впливом різних факторів. Якщо буде порушено технологію вимірювання - це відобразиться не результаті.

Короткі новини

 • 10.09.2019
  Осінній період без нежиті у дітей
  Осінь є періодом поширення респіраторних хвороб. Основна причина - це коливання температури, яке призводить до переохолодження. Перша симптоматика появи застуди - це нежить, які не тільки приносить дискомфорт, а й може стати причиною розвитку серйозних патологій у дітей. / читати далі
 • 03.09.2019
  RS3 Intelli IT - новий тонометр від OMRON
  Показники тиску і робота серця завжди під контролем з новинкою від компанії OMRON - тонометром RS3 Intelli IT. Завдяки компактним формам, тонометр можна брати з собою на роботу, в поїздку, в спортзал, щоб своєчасно виміряти серцевий отит і тиск. / читати далі
 • 28.08.2019
  Життя без болю з OMRON Heat TENS
  Компанія OMRON представляє нову інноваціонную модель миостимулятора Heat TENS. Масажер з'явиться в продажу найближчим часом. Унікальна модель Heat TENS єдина модель на ринку медичного обладнання для домашнього використання, яка заснована на технології TENS з зігріваючим ефектом, що забезпечує швидке усунення болю в суглобових і м'язових тканинах / читати далі

Хмаринка тегів
OMRON у Вашому місті

Виберіть регіон, щоб дізнатись координати найближчого представництва OMRON

Дізнатися про продукцію OMRON Healthcare у своєму місті
та отримати кваліфіковану консультацію можна за телефонами:
(044) 541-14-97, 299-42-14