88 років Світового Лідерства!


Хмаринка тегів

Новини

З Omron A3 Complete готуємося до сезону застуд

З першими осінніми днями починається сезон застуд. Як завжди, ми не готові до цього, тому що не знаємо, коли у нас або наших близьких з'явитися нежить, кашель або інші респіраторні патології. Коли це відбудеться, немає часу на пошуки методик лікування, терапія необхідна тут і зараз.

Єдино вірним рішенням лікування багатьох респіраторних хвороб є небулайзер OMRON A3 Complete. Дана універсальна модель «3-в-1» допоможе швидко і делікатно вилікувати синусит, тонзиліт, бронхіт, риніт, ХОЗЛ, трахеїт, астму та ін. Патології, поставляючи лікарські препарати безпосередньо до вогнища запалення, завдяки регулятору розміру часток аерозольного хмари, що знаходиться на кришечці небулайзерної камери.

Маючи у себе вдома модель A3 Complete від OMRON, Ви не тільки швидко, дбайливо і ефективно зможете вилікувати респіраторні захворювання у всіх членів сім'ї (дітей і дорослих), але і уникнете стресу від пошуку терапевтичних методів. Небулайзер допоможе відчувати себе в безпеці, але важливо враховувати, що з приходом холодних осінніх днів, необхідно тепло одягатися, щоб уникнути переохолодження, а також збільшити в раціон більше овочів, фруктів або вживати вітамінні комплекси.

Для отримання більш детальної інформації та замовлення OMRON A3 Complete можна перейти на сайт за посиланням

OMRON на варті Вашого здоров'я!