Хмаринка тегів

Корисні статті

Вибір тонометра: чому OMRON?

1. Головний параметр, який характеризує вимірювач АТ, - це звичайно ж точність! Надійність і точність медичної техніки OMRON підтверджена відповідно до Європейської директиви по медичному обладнанню 93/42/ЕСС (MDD) - CE 0197 і Міжнародних протоколів клінічних випробувань: AAMI, BHS, IP, ESH.

2. Важливим для користувача є також зручність і універсальність!

Тонометри OMRON (Японія) мають ряд інноваційних технологій, які забезпечують не тільки точність до одиниці, але й неперевершений комфорт. Наприклад, спеціальна система штучного інтелекту Intellisense (Інтеллісенс), здатна провести два вимірювання в процесі одного, визначити оптимальний рівень накачування , а також проаналізувати пульсову хвилю, щоб отримати точний результат навіть при аритмії! Більш того, в автоматичних тонометрах OMRON в комплект входить універсальна манжета ( 22 - 42 см) і адаптер мережі. Це робить прилад абсолютно універсальним для кожного в сім'ї або колективі!

3. Доступність та широкий асортимент. В Україні представлена широка лінійка приладів від найдешевших  до найбільш функціональних, які задовольнять найвибагливіших користувачів. Але при цьому точність не залежить від ціни!

4. Надійність і традиційна японська якість. До виробництва всіх приладів корпорація OMRON (ОМРОН Японія) пред'являє високі вимоги:

  • Ніяких дефектів.
  • 100% контроль якості.
  • 100% надійність.

Японська компанія ОMRON існує 80 років, є одним із лідерів у виробництві електронних компонентів та має 2 тис. запатентованих розробок, що застосовуються в різних галузях: від побутових приладів до програмованих контролерів, встановлених на російській орбітальній станції «Мир» і на американських космічних комплексах Shuttle. Що стосується медичного сектору , то саме OMRON протягом більше 10 років є офіційним партнером «Всесвітньої Ліги Гіпертонії» (WHL).

5. Кваліфікована консультація, гарантія і бездоганний сервіс!

Важливо розуміти, що для отримання коректного результату важливим є не лише характеристика приладу, а і його правильна експлуатація.

Купуючи прилад тільки в офіційному представництві, можна отримати кваліфіковану консультацію про методику вимірювання артеріального тиску, правильно підібрати тонометр, бути впевненим у гарантії та професійному сервісі.

OMRON - Ваше здоров'я варте найкращого!