88 років Світового Лідерства!


Хмаринка тегів

Про Omron

Магазин медичної техніки OMRON

Протягом понад півстоліття, діяльність корпорації OMRON беззаперечно відповідала корпоративному девізу: "Роботу в ім'я кращого життя, кращого світу для всіх".

Корпорація OMRON високими темпами розвивалася в тандемі з загальною промисловою автоматизацією з часів свого заснування, сприяла удосконаленню виробничого сектора як в Японії, так і за кордоном.

Вивчаючи і розуміючи потреби суспільства, OMRON робить неоціненний внесок у розвиток соціального прогресу шляхом надання продуктів і послуг, які здатні врахувати динамічно мінливі потреби в галузі соціальної інфраструктури та охорони здоров'я. Для того, щоб і надалі нести успадкований від засновника дух підприємництва, але при цьому генерувати нові сучасні ідеї, OMRON стрімко рухається до нового етапу своєї діяльності.

Створення нової концепції "Planet Earth" ("Планета Земля")

Сьогодні активно розвивається ринок Азії, прискорюється загальна всесвітня глобалізація. У таких густонаселених країнах, як Китай та Індія, ринок виробництва товарів і послуг швидко розширюється, а це, в свою чергу, породжує масовий попит. Використовуючи наш досвід у виробництві обладнання, електронних компонентів, автомобільних електронних компонентів, соціальних та екологічних рішень, а також медичних пристроїв, ми будемо створювати абсолютно нові напрямки діяльності.

При цьому  у створенні стратегії розвитку компанії, буде врахована концепція виробництва без відходів. Це важливо, оскільки люди стали замислюватися про стан навколишнього середовища і про обмежений характер енергетичних ресурсів. Завжди оперативно сприймаючи такі зміни в суспільній думці, OMRON прагне максимізувати екологічну ефективність за рахунок раціонального використання природних ресурсів. В основі нової концепції "Planet Earth" лежить турбота про нашу планету. Для цього ми готові працювати, створювати технології та впроваджувати інновації.

OMRON бажає зайняти позицію лідера в групі "новаторів, що мислять глобально". В основі цього бажання тверда рішучість забезпечити світле майбутнє світового суспільства. Саме для цього і створюється новий напрямок в діяльності корпорації, нова концепція "Planet Earth",  в якій будуть враховані традиційні думки людини і соціальні перспективи. У відповідності з розробленою довгостроковою стратегією "Турбота про майбутні покоління 2020", компанія OMRON сьогодні може реалізувати головні ідеї та принципи.

OMRON і надалі бере на себе зобов'язання розвивати інноваційні технології для поліпшення якості життя суспільства, а також бути надійним партнером у бізнесі.

Yoshihito Yamada

Президент і генеральний директор OMRON Corporation

Рак, бронхіальна астма, хвороби серцево - судинної системи, діабет і ожиріння ... Сьогодні ці захворювання є основними причинами смертності в промислово розвинених країнах. Ключовими причинами сформованої ситуації є такі щоденні шкідливі звички, як переїдання, надмірне вживання алкоголю, куріння, недостатня фізична активність та численні стреси. Цілком поділяючи позицію суспільства, в якому люди можуть насолоджуватися здоровим і комфортним життям, ми вважаємо, що сприяння профілактиці захворювань і підтримка здорового способу життя є головними цілями діяльності корпорації OMRON Healthcare Japan - виробника медичної техніки № 1 в світі!

Для максимальної реалізації місії OMRON створив цілу концепцію - «Healthcare @ Home» («Здоров'я в кожен Дім"). Профілактика захворювань є її ключовим поняттям. Ця концепція передбачає створення всеохоплюючої системи охорони здоров'я вдома. Турбота про своє здоров'я в домашніх умовах з використанням якісних медичних приладів сьогодні для багатьох мільйонів людей є способом життя.

Завдяки 80-ти річному досвіду та передовим інноваційним технологіям, були розроблені прилади, що дозволяють будь-якій людині, незалежно від віку та медичної кваліфікації, самостійно і оперативно контролювати основні фактори ризику найбільш поширених захворювань. А компанія OMRON, як новатор, благодійник і лідер на ринку медичної техніки, й надалі буде вносити величезний внесок у будівництво здорового і комфортного способу життя суспільства.


Про Омрон у цифрах і фактах.

Дізнатися більше про OMRON можна, перейшовши за посиланнями:

www.omron.kiev.ua - ексклюзивний дистриб'ютор OMRON HEALTHCARE в Україні.
www.omron-healthcare.com - європейське відділення OMRON HEALTHCARE.
www.omronhealthcare.com - північноамериканське відділення OMRON HEALTHCARE.
www.csmedica.ru - ексклюзивний дистриб'ютор OMRON HEALTHCARE в Росії.

 


 

Японська мега-корпорація OMRON заснована в 1933 році.

Перший у світі "- з таким статусом продукція OMRON у всіх галузях діяльності виходить на світовий ринок з моменту заснування і по сьогоднішній день.

1933 - перший в світі таймер для рентгеноскопії.

1960 - перший в світі безконтактний датчик (сенсор).

1963 - перший в світі банкомат.

1966 - перша в світі система автоматизованого контролю вуличного руху.

1976 - перший у світі тонометр з автоматичним клапаном стравлювання.

1984 - перший в світі електронний тонометр з вбудованим принтером.

1987 - перший в світі електронний тонометр для вимірювання на пальці.

1990 - вперше електронний тонометр був апробований клінічно.

1991 - вперше в електронних тонометрах реалізована система контролю рівня нагнітання в манжету Fuzzy Logic.

1992 - перший в світі інфрачервоний термометр, тонометр з манжетою на зап'ясток.

2002 рік - перша в світі система Інтелектуального вимірювання АТ Intellisense

2003 - перший у світі клінічно апробований датчик положення зап’ястку відносно рівня серця (APS).

2004 - перший у світі портативний одноканальний серцевий сканер.

2005 - перший у світі стаціонарний електронний тонометр на зап'ясток , що вимірює Аугментаційний індекс (показник еластичності стінок артерій).

2006 - перший у світі багатофункціональний телемедичний термінал, заснований на технології BiLink для моніторування стану організму і передачі даних лікуючому лікареві по каналах Internet.

2007 - створення OKAO Vision. Система для розпізнавання і аналізу щирої посмішки на людському обличчі . Система розпізнає такі ознаки посмішки, як звуження очей, зміна форми рота, складки навколо рота і т.п. Крім того, визначається стать, приблизний вік людини і виконується перевірка на наявність зображення обличчя в базі даних фотографій.

Сьогодні Омрон має 3500 запатентованих розробок, 4 заводи в Японії, Китаї, В'єтнамі та США, і є лідером серед виробників тонометрів у всьому світі.