Хмаринка тегів

Інформація

Компанія OMRON Healthcare (Японія) є одним із пріоритетних підрозділів OMRON Corporation, який спеціалізується в галузі медичного обладнання для використання в домашніх умовах.

Створена в 1966 р. OMRON Healthcare Co., Ltd. Японія займається інноваційними розробками та технологіями клінічно точного професійного медобладнання для застосування вдома. З моменту створення і по сьогоднішній день фахівці підрозділу модернізують існуюче обладнання, розширюючи функціонал, а також створює абсолютно нові технології, які здатні полегшити процес вимірювання і в цілому життя багатьох людей у світі.

Особливим щаблем розвитку сучасних технологій є перехід у «Online». Сьогодні все більше дій не потрібно виконувати, бо за нас це зможе зробити комп'ютер чи смартфон на один клік. Більшість користувачів техніки OMRON Японія відчула переваги телемедицини, оскільки компанія завжди йде в ногу з часом. Завдяки додатку OMRON Connect на екрані смартфона можна дізнатися всю інформацію про здоров'я організму, а також зберегти в пам'яті мобільного гаджета або переслати лікаря результати вимірювання монітора АТ, розумних ваг (монітора складу тіла).

З моменту створення у 1933 р. корпорація запатентувала понад 4 тисячі винаходів у галузі електроніки та медицини, а також неодноразово була нагороджена за свої розробки, за ведення бізнесу, запровадження екологічно чистого виробництва тощо.

Компанія ТОВ "Онігма" є дилером по продажу продукції OMRON Healthcare Co. Ltd. Японія на території України.